1

منو اصلی

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
1
مطالب
49
نمایش تعداد مطالب
25807

تقویم

تاریخ شمسی :
چهارشنبه - ۱۴ خرداد - ۱۳۹۹
تاریخ قمری :
الأربعاء / 12 شوال / 1441
تاریخ میلادی :
Jun 03 2020
ساعت :

بسم الله الرحمن الرحيم
"من المومنين رجال صدقوا ما عاهدوالله عليه فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر و ما بدلوا تبديلا"
احزاب آيه 23
پل شهادت، والاترین و کوتاه ترین گذرگاه رسيدن به معبود است كه شهداي گرانقدر با عبور از اين گذرگاه براي هميشه، جاويدان تاريخ، باقي مانده و عزت و سربلندي را براي ملت شريف ايران به جاي مي گذارند، راه شهيدان استمرار خط سرخ امام حسين (ع) که با خون خود آنرا تضمين نموده و راه شجاعت را به ما آموختند. حقيقتاً در معرفي مقام بلند و رفيع اين شهيدان آيه شريفه :«و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون » كـافي است، و به فرمايش حضرت امام(ره)شـهدا شمع محفل دوستاننـد. شـهدا در قـهقـهه مستـانه شان و در شـادي وصولـشان « عـنـد ربهـم يرزقـونـند» و از نـفـوس مطمئنـه¬اي هستنـد كه مـورد خطاب «فادخلني في عبادي و ادخلني جنتي» پروردگارند.
اينجانب به نمایندگی از جامعه کارشناسان رسمی دادگستری استان ایلام رجعت افتخارآميز شهدای والامقام مدافعان اسلام ونظام مقدس جمهوری اسلامی در هشت سال دفاع مقدس و سربازان گمنام امام زمان را به محضر حضرت وليعصر(عج) و نايب برحق ايشان فرماندهی معظم كل قوا(مدظله العالي) و خانواده بزرگ شهدای ایران اسلامی تبريك و تسليت عرض نموده و از خداوند آرزوی پیمودن راه آن شهیدان را برای ملت سرافراز ایران اسلامی در این برهه ی حساس تاریخی از زمان معاصرکه در واقع نمایش ولایت پذیری ملت عزیز ایران اسلامی است را مسالت دارم. اميدواريم خداوند متعال ما را به خدمتگزاري در راه شهدا و براي هدف بزرگشان توفيق عنايت فرمايد.
محمد ناصر ناصری
رئيس کانون کارشناسان دادگستری استان ایلام

کپی رایت

کپی رایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون کارکنان رسمی دادگستری استان ایلام می باشد.